Veronika Huťkováčo ma na tejto práci baví: stretávať stále nové zákazníčky, ktoré sú vďačné za užitočné rady, ako sa jednoducho a rýchlo nalíčiť aj pri rannom zhone. Aspoň na chvíľku im v tomto rýchlom životnom tempe spríjemním deň, a keď sú spokojné s mojim líčením a ocenia moju prácu vetou: „Ešte ma nikto nikdy takto krásne nenalíčil!“ Vtedy viem, že moja práca má naozaj zmysel.

Čítať ďalej...
Lucia Mikulovánajobľúbenejší výrobok: multifunkčný tieň GOSH Effect Powder, odtieň Gold Dust. Tieto jemné zlaté trblietky môžem aplikovať kdekoľvek: na viečka, lícne kosti, dekolt, vlasy... najobľúbenejšia farba: Je ich samozrejme veľa, no rada využívam jemné pastelové odtiene – bledožltú, pistáciovú, mentolovú zelenú. Ale aj zemité a zlatisté odtiene.

Čítať ďalej...
Miriama Karolovákde beriem inšpiráciu: Samozrejme, inšpiráciu čerpám hlavne zo samotných zákazníčok. Líčim podľa toho, aký typ zákazníčky mám pred sebou, ale aj podľa ročného obdobia a toho, na akú príležitosť sa dáma chystá... Je veľa vecí, na ktoré treba prihliadať a tiež musím trošku krotiť svoju fantáziu. Ale pri extravagantnom líčení si to všetko vynahradím :)

Čítať ďalej...
Lucia Hádekovákde beriem inšpiráciu: Inšpiráciu beriem zovšadiaľ a zo všetkého. Niekedy z ľudí, zvierat, prírody alebo vidím zaujímavé nápady v časopisoch a na internete. Inokedy u mňa jednoducho zapôsobí fantázia, ktorej sa medze nekladú.

Čítať ďalej...
Lýdia Mytnikovánajobľúbenejší výrobok: Make-up – hlavne správne zvolený druh a odtieň make-upu. Som zástankyňou názoru, že pri celkovom vzhľade je dôležitý kvalitný základ. Podklad, ktorý prekryje všetky nedokonalosti a až potom na pleti vyniknú i všetky ostatné farbičky. Základom môjho líčenia je vždy hladká, svieža, zjednotená pleť.

Čítať ďalej...
Tatjana Maksimovićčo ma na tejto práci baví: všetko, absolútne všetko. Či líčim 16-ročnú slečnu alebo 75-ročnú pani - ten pohľad do zrkadla, keď skončíme líčenie, ich úsmev na tvári a vďaka za to, že som im líčením urobila deň krajším ma posúva ďalej.

Čítať ďalej...
Klaudia Grominová (Demčáková)úspechy: tým najväčším je pre mňa vlastný kozmetický salón, kde sa okrem líčenia venujem aj iným kozmetickým úkonom. Som šťastná , že sa mi darí v tom, čo robím a dôkazom je plný diár a stále noví klienti. Samozrejme si nesmierne vážim spoluprácu so značkou GOSH a celým jej tímom. Mám za sebou líčenie na miestnych módnych prehliadkach a akcie i módne prehliadky v spolupráci s GOSH.

Čítať ďalej...
Dáša Sedlákováčo ma na tejto práci baví: Mám v živote to šťastie, že moja práce je mojím koníčkom. Fascinujúce premeny ženy, hľadanie jej mnohých tvárí a možností zmien podľa jej nálady - romantická, elegantná, biznismanka, športová, koketa, wamp... to je pre mňa výzva aj inšpirácia zároveň. Spolupráca s GOSH je úžasná v tom, že ponúka nekonečnú paletu mnohých farebných odtieňov, kde sa vysoká kvalita snúbi s prekvapivo prijateľnou cenou.

Čítať ďalej...
Antónia Timkovánajobľúbenejší výrobok: je pre mňa GOSH Mineral Waterproof Eye Shadow, vďaka ktorému očný make-up naozaj vydrží, najmä ak ide o líčenie na svadbu, ples alebo inú príležitosť. Je tiež úžasné, že očné tiene zostávajú na podklade vo svojich sýtych farbách a nemenia sa na viečku, ja sama ich používam pri každodennom líčení.

Čítať ďalej...
Lujza Strakováčo ma na tejto práci baví: už od malička som sa zaujímala o kozmetiku a skrášľovanie sa. Mám dve mladšie sesternice, ktoré mi poslúžili ako „modelky“ na prvé skúšky make-upu. Páči sa mi, keď sa ženy o seba starajú. Každá žena je svojím spôsobom krásna, no make-up je taký malý doplnok, ktorý sa nosí už aj na všedný deň.

Čítať ďalej...
Petra Fraňováčo ma na tejto práci baví: spoznávať stále nových ľudí, naplno využívať svoju kreativitu a hlavne dodávať sebavedomie a úsmev na tvári ženám, ktoré líčim.

Čítať ďalej...
Zuzana Peterováčo ma na tejto práci baví: Ja to neberiem ako prácu,aleskôr ako záľubu. Je to úžasný pocit, keď vidím výraz dám po ich nalíčení. A ich spokojnosť s výsledkom ma posúva ďalej. V neposlednom rade oceňujem možnosť spoznávať nových ľudí a pre ich spokojnosť urobiť aj nemožné :-).

Čítať ďalej...
Copyright GOSH cosmetics 2010 | Web design by InVerso | Tvorba web stránok | Webhosting HostCreators | | Admin