meno: Petronela Jariabková, Ing.
pozícia: brand manager značky GOSH Copenhagen
mesto:
Banská Bystrica

kontakt: +421 908 965 397
práca s dekoratívnou kozmetikou GOSH: 6 rokov

čo ma na tejto baví: Každodennú radosť z pocitu, že mám prácu, ktorá ma baví a v ktorej som sa našla. Možnosť spoznávať a pracovať s kreatívnymi ľuďmi vo svete kozmetiky a módy. Keďže nemám rada stereotyp, oceňujem pestrosť mojej práce, ako aj to, že mám možnosť sa neustále zdokonaľovať a to ma posúva vpred.

moje povolanie: Vedenie značky GOSH Copenhagen na slovenskom trhu. Tvorba marketingového plánu a následné činnosti, ktoré sú nevyhnutné na jeho plnenie, sú mojou hlavnou náplňou a zaberajú mi najviac času. K najpútavejším činnostiam patrí napríklad aj testovanie a výber nových produktov, ich uvedenie na trh a realizácia kampaní.

kde beriem inšpiráciu:
Samozrejme z centrály GOSH Copenhagen z Dánska, ale takisto z kozmetických veľtrhov, na ktorých sa pravidelne zúčastňujeme. Je to úžasný zdroj informácií, kde máte možnosť vidieť akým smerom sa uberá konkurencia, čo nové sa vyvíja a vyrába, kde dostávame feedback od návštevníkov, konečných spotrebiteľov. Veľmi si vážim pochvalu, rady a podnety od profesionálnych vizážistov, ktorí pracujú s kozmetickými výrobkami denne.

najobľúbenejší výrobok: Mojím najobľúbenejším výrobkom sa stal hneď od prvého použitia GOSH PRIMER PLUS+ SKIN ADAPTOR. Je to unikátna podkladová báza, ktorá zjednotí tón pleti a zanecháva pleť ideálnu na nenesenie make-upu. Ďalším produktom bez ktorého si neviem predstaviť môj každodenný make-up je kontúrovacia paletka GOSH STROBE´N GLOW KIT, ktorá obsahuje lícenku, rozjasňovač a púdre. Keďže mám rada výrazne pery, zbožňujem všetky výrobky na pery od leskov po rúže.

foto: Lukáš Kimlička

 

 

 

 

 

 

GOSH

O NÁS

GOSH COPENHAGEN je dekoratívna kozmetika charakteristická škandinávskym minimalizmom, severskou krásou, multifunkčnosťou a dlhotrvácnym efektom. Tieto cool prípravky priamo z Kodane testuje slovenský team vizážistov

ŠKOLA LÍČENIA

KONTAKT

GLAMOUR Slovakia, a.s.
Sládkovičova 43
974 05 Banská Bystrica
Slovakia
tel: +421 48 47 12 231

e-mail: gosh@goshcosmetics.sk