meno: Ľubica Sečkárová, Ing.
pozícia: brand manager značky GOSH Copenhagen
mesto:
Banská Bystrica

kontakt: 
práca s dekoratívnou kozmetikou GOSH: 15 rokov (s prestávkou :-))

čo ma na tejto práci baví: Rozmanitosť a rôznorodosť práce s dekoratívnou kozmetikou. Kontakt s ľuďmi a novinkami zo sveta krásy, ktoré ma inšpirujú k ďalším aktivitám. Testovanie a výber noviniek, ktoré budú uvedené na náš trh. Práca s najlepším tímom vizážistiek, ktoré za tie roky, čo fungujú so značkou sú už naša rodina.

moje povolanie: Starostlivosť o značku GOSH Copenhagen na slovenskom trhu. Tvorba marketingového plánu a následné činnosti, ktoré z toho vyplývajú.  Výber noviniek a realizácia kampaní, patria k tým príjemnejším aktivitám, na druhej stane je táto práca aj o číslach a tiež o komunikácii s dodávateľom ako i odberateľmi.

kde beriem inšpiráciu:
Z centrály GOSH Copenhagen z Dánska, ale tiež z kozmetických veľtrhov, na ktorých sa pravidelne zúčastňujeme. Najväčšou inšpiráciou je v súčasnej dobe určite internet, kde vieme sledovať módne trendy, kozmetické „vychytávky“, prácu make-up artistov ale aj blogerov.

najobľúbenejší výrobok: Ja mám veľmi rada multifunkčné veci, preto mojím najobľúbenejším produktom je kontúrovacia paletka - GOSH STROBE´N GLOW KIT. V jednom produkte mám lícenku, rozjasňovač a 2 púdre a v prípade potreby ju tiež viem použiť aj ako očné tiene.
Maskara GOSH CATCHY EYES DRAMA je podľa mňa top. Okrem toho, že krásne riasy zvýrazní, má „alergy“ certifikát, teda je vhodná aj pre citlivé oči, a navyše je jej obal vyrobený až z 50% z OWP - recyklovaných plastov vyzbieraných z morí, riek a oceánov.

foto: Gabriela Mendel

 

 

 

 

 

 

GOSH

O NÁS

GOSH COPENHAGEN je dekoratívna kozmetika charakteristická škandinávskym minimalizmom, severskou krásou, multifunkčnosťou a dlhotrvácnym efektom. Tieto cool prípravky priamo z Kodane testuje slovenský team vizážistov

ŠKOLA LÍČENIA

KONTAKT

GLAMOUR Slovakia, a.s.
Sládkovičova 43
974 05 Banská Bystrica
Slovakia
tel: +421 48 47 12 231

e-mail: gosh@goshcosmetics.sk