Prirodzená krása

 

Modelka: Kristína Víglaská / Miss GOSH 2020

Make-up: Veronika Huťková

Foto: Petra Rosič

 

Kampaň s Miss GOSH na obdobie jeseň/zima 2020 sa nesie v duchu prirodzenej krásy.

Stačí len pár správnych produktov na to, aby bola vaša pleť správne ošetrená, prirodzene nalíčená a pleť bude vyzerať sviežo a krásne. 

 

 

 

1. Pleťová starostlivosť DONODERM:
- očný krém Prime´n Refresh Eye Cream v okamihu osviežuje, chladí a vypína unavené očné kontúry.
pleťový krém 24h Moisture Gel zvlhčuje a vyhladzuje štruktúru pleti, pričom zmierňuje tmavé škvrny a pigmentové rozdiely.

 

 

2. Prispôsobivá podkladová báza CHAMELEON PRIMER ANTI-WRINKLE. 
Jedinečná hybridná podkladová báza s postupným uvoľňovaním farby zvýrazňuje tón pleti a prispieva k zdravému jednotnému jasu. Vďaka efektívnej protivráskovej zložke zmierňuje viditeľnosť liniek a vrások, pričom maskuje drobné chybičky krásy na pleti.
3. Make-up FOUNDATION PLUS+ vytvára prirodzený vzhľad, ktorý vydrží po celý deň. Je vhodný na prekrytie začervenaných miest a drobných chybičiek krásy. Tekutý korektor CONCELAER HIGH COVERAGE slúži na prekrytie kruhov pod očami a zosvetlenie očného okolia. 4. Ultra tenká ceruzka na obočie ULTRA THIN BROW PEN. Precízna špička zvýrazní s prirodzeným efektom aj tie najmenšie a najtenšie chĺpky. Obojstranný produkt s ceruzkou na jednom konci a kefkou na druhom konci pre perfektne zvýraznené, a pritom prirodzene pôsobiace obočie.
 

5. Kontúrovacia a rozjasňujúca paletka CONTOUR´N STROBE KIT. Paletka štyroch odtieňov pre rozjasnenie, zvýraznenie a vyzdvihnutie čŕt tváre je najlepším pomocníkom v rýchlom a efektívnom nalíčení pleti.

  6. Maskara na oči CHATCHY EYES DRAMA poskytne to, po čom ste vždy túžili. Ľahké zloženie a kefka oblého tvaru dokáže zachytiť aj tie najmenšie riasy a viditeľne ich predlžuje. Okrem iného má aj certifikát nízkeho rizika alergie, vďaka čomu je vhodná aj pre tie najcitlivejšie oči.   7. Rúž na pery LUXURY LIPS poskytuje perám dlhotrvajúci komfort. Textúra sa s ľahkosťou kĺže na perách, farba s hydratačným pôsobením ich zahaľuje do luxusných odtieňov s výnimočnou sýtosťou.   Môžete si vybrať až z dvoch druhov odtieňov týchto rúžov: LUXURY LIPS ROSE alebo LUXURY LIPS NUDE.   

 

 

 

 

 

GOSH

O NÁS

GOSH COPENHAGEN je dekoratívna kozmetika charakteristická škandinávskym minimalizmom, severskou krásou, multifunkčnosťou a dlhotrvácnym efektom. Tieto cool prípravky priamo z Kodane testuje slovenský team vizážistov

ŠKOLA LÍČENIA

KONTAKT

GLAMOUR Slovakia, a.s.
Sládkovičova 43
974 05 Banská Bystrica
Slovakia
tel: +421 48 47 12 231

e-mail: gosh@goshcosmetics.sk