Ženský pohľad

 

Modelka: Sophia Hrivňáková / Miss GOSH 2020

Make-up: Veronika Huťková

Foto: Petra Rosič

 

Kampaň s Miss GOSH na obdobie jeseň/zima 2021 je zameraná na ženský pohľad.

Začnime sa viac usmievať očami. Zabúdame na to, že aj očami rozprávame a náš pohľad a výraz veľa hovorí o tom, ako sa máme a čo prežívame. Aj keď tu stále máme náročné obdobie, stále sa nájde veľmi veľa dôvodov na to, aby sme mali v očiach tú správnu iskru a dôvodov na úsmev či už na perách alebo v očiach.

 

 

 

1. Vytvorte si bezchybnú pleť s make-upom Dextreme Full Coverage Foundation, ktorý prekrýva a minimalizuje vyrážky, kruhy pod očami, pigmentové rozdiely a mimické linky. Textúra vytvára matný, hodvábny efekt, ktorý je vhodný ako základ pre všetky typy líčenia.

 

 

2. Concealer High Coverage je nevyhnutnou pomôckou, ktorá by nemala chýbať v žiadnej kozmetickej taštičke, pretože spoľahlivo zamaskuje akékoľvek nedokonalosti pleti od tmavých kruhov pod očami až po akné. 3. Vyskúšajte sypký púder Chameleon Powder s hybridným uvoľňovaním farby. Podporí rôzne tóny pleti a dodá im zdravý, jednotný vzhľad a zbaví pleť nadbytočného mazu. 4. Máte nepoddajné obočie? Laminácia obočia predstavuje prekvapivé riešenie. Gél na lamináciu obočia Brow Lift Lamination Gel dodá vášmu obočiu vysnený vzhľad v priebehu niekoľkých minút – prekryje drobné medzierky a vytvorí ilúziu dokonalého obočia.

5. Vytvorte si sofistickovaný, výrazný, až dramatický vzhľad očí s krémovou ceruzkou Matte Eye Liner. V ponuke nájdete až 12 farebných odtieňov.

6. Objemová maskara Just Click It! Volume Mascara vás dostane svojou kefkou, ktorá v okamihu zaručuje riasam bohatý objem bez zaťaženia. Nájdete ju v najdizajnovejšom balení. Zatlačte uzáver ako pero a skrášľovanie sa môže začať! 7. Lip Oil poskytuje perám perfektné ošetrenie so sofistikovaným vzhľadom. Dodávajú im náznak farby a omnoho viac hydratácie ako balzamy na pery.     

 

 

 

 

 

GOSH

O NÁS

GOSH COPENHAGEN je dekoratívna kozmetika charakteristická škandinávskym minimalizmom, severskou krásou, multifunkčnosťou a dlhotrvácnym efektom. Tieto cool prípravky priamo z Kodane testuje slovenský team vizážistov

ŠKOLA LÍČENIA

KONTAKT

GLAMOUR Slovakia, a.s.
Sládkovičova 43
974 05 Banská Bystrica
Slovakia
tel: +421 48 47 12 231

e-mail: gosh@goshcosmetics.sk