VEGÁNSKA KRÁSA

_________________________________________________________________________________________________________________

Vegánsky priemysel je na vzostupe a rovnako na celom svete vzrastá dopyt po viacerých vegánskych produktoch. Vegánstvo nie je len o vylúčení živočíšnych zložiek z každodenného života, ale aj o presvedčení, že ubližovanie zvieratám v službách krásy je nesprávne. Vegánske hnutie sa tak rozvinulo od toho, čo jeme, aj k tomu, čo si na seba aplikujeme.

Značka GOSH COPENHAGEN mala vo svojej ponuke vegánske produkty vždy, avšak v roku 2017 sme sa rozhodli, že budeme viac počúvať naše zákazníčky a lepšie reagovať na ich požiadavky mať k dispozícii viac vegánskych alternatív.

Preto sme sa začali viac venovať tomu, ako vylúčiť živočíšne deriváty z vývoja niektorých našich produktov a nahradiť ich inými, vegánskymi zložkami – pravdaže bez zníženia efektívnosti a dobrej kvality našich produktov.

Týmto spôsobom umožňujeme našim zákazníčkam vytvárať si krásny make-up s výrobkami GOSH, a pritom podporujeme ich osobné presvedčenie, vegánsky životný štýl a úsilie pomáhať zvieratám.

Ešte nie sme 100% vegánskou značkou, ale usilujeme sa o to.

História GOSH COPENHAGEN siaha až ku koncu 70-tych rokov a zmena celého sortimentu na vegánsky bez ovplyvnenia finálnej kvality produktov je náročná úloha. Napriek tomu sme sa na ňu podujali. Bez kompromitovania vysokej kvality a krásnej farebnej škály našich produktov. Navyše, usilujeme sa nielen o vytvorenie vegánskych produktov – chceme vytvoriť vegánske produkty jedinečné pre našu značku a naše zákazníčky.

Dnes tvorí vegánska ponuka 70% z nášho celkového sortimentu. Dali sme si predsavzatie, že všetky nové produkty, ktoré GOSH COPENHAGEN uvedie, budú vegánske. Počnúc výrobkami pre jar/leto 2019.

GOSH COPENHAGEN ponúka širokú škálu vegánskych a neparfumovaných produktov, pričom všetky naše produkty spĺňajú kritérium krásy bez krutosti. Je to niečo, načo sme naozaj hrdí!


 

 

 

 

 

GOSH

O NÁS

GOSH COPENHAGEN je dekoratívna kozmetika charakteristická škandinávskym minimalizmom, severskou krásou, multifunkčnosťou a dlhotrvácnym efektom. Tieto cool prípravky priamo z Kodane testuje slovenský team vizážistov

ŠKOLA LÍČENIA

KONTAKT

GLAMOUR Slovakia, a.s.
Sládkovičova 43
974 05 Banská Bystrica
Slovakia
tel: +421 48 47 12 231

e-mail: gosh@goshcosmetics.sk