O ZNAČKE GOSH COPENHAGEN

___________________________________________________________________

GOSH COPENHAGEN je mladá a inovačná značka kozmetiky, kúpeľových & telových produktov a vôní so sídlom v Dánsku. Založená v roku 1945 ako farmaceutická spoločnosť, značka sa rýchlo začlenila do kozmetického priemyslu. Produkty GOSH COPENHAGEN sa v súčasnosti predávajú vo viac ako 80 krajinách sveta.

Vývoj, výroba, ako aj distribúcia produktov sa uskutočňujú zo sídla značky v Dánsku, vďaka čomu značka dokáže dohliadať na všetky procesy, ktorými produkty prechádzajú. Takýmto spôsobom značka dokáže zabezpečiť to, aby všetky produkty GOSH COPENHAGEN stelesňovali jej identitu a hodnoty. 

GOSH COPENHAGEN ponúka široký výber produktov v rôznych kategóriách: dekoratívna kozmetika, pleťová kozmetika, vône, vlasová starostlivosť, telová starostlivosť a farmaceutické produkty. Značka taktiež vyrába produkty pre privátne značky ako Pudderdåserne, INK by Dennis Knudsen, Isabell Kristensen a Caroline Fleming.

Bohatá škála produktov umožňuje našim zákazníčkam vybrať si presne ten produkt, ktorý vyhovuje ich individuálnemu štýlu a prianiam. Dnešné trendy v skrášľovaní sa neprestajne menia a inovačné formy tvoria základné kamene GOSH COPENHAGEN. Dokážeme rýchlo zachytiť nové nápady, zákaznícke potreby a budúce trendy, a rovnako dokážeme všetky tieto aspekty premeniť do nových produktov.

Všetky produkty GOSH COPENHAGEN sú vyvíjané s využitím najnovších technológií a poznatkov. Úzkou spoluprácou s dodávateľmi surovín zabezpečujeme, aby k našim zákazníčkam smerovali len produkty najvyššej kvality. 

Usilujeme sa poskytovať zákazníčkam aktuálne, trendové a vysokokvalitné produkty za dostupné ceny. Našou víziou je patriť k najpoprednejším značkám v semiselektívnom segmente.

Zanechajte dojem...! 

___________________________________________________________________

@goshofficial #GoshCopenhagen 

 


 

 

 

 

 

GOSH

O NÁS

GOSH COPENHAGEN je dekoratívna kozmetika charakteristická škandinávskym minimalizmom, severskou krásou, multifunkčnosťou a dlhotrvácnym efektom. Tieto cool prípravky priamo z Kodane testuje slovenský team vizážistov

ŠKOLA LÍČENIA

KONTAKT

GLAMOUR Slovakia, a.s.
Sládkovičova 43
974 05 Banská Bystrica
Slovakia
tel: +421 48 47 12 231

e-mail: gosh@goshcosmetics.sk